دسته‌بندی نشده

زانوبند UIC زاپیامکس فرشته نجات دردزانو

زانوبند زاپیامکس؛ درمان زانودرد

زانوبند زاپیامکس تحولی شگفت‌انگیز درعلم پزشکی است. زاپیامکس ساخت کشور آلمان بوده که در سرتاسر جهان استفاده فراوانی دارد. طبق اطلاعات سایت ایرنا بیشترین دردها و بیماری‌های مفصلی مربوط به زانو است. زانو یکی از حیاتی ترین عضو شبکه حرکتی بدن بوده که از مفصل، اسخوان، رباط و تاندون‌ها تشکیل می‌شود. اگر دید کلی به زانو داشته باشیم متوجه می‌شویم که زانو حساس و در مواردی نیز می‌تواند بسیار آسیب‌پذیر باشد. عوامل زیادی در آسیب پذیری زانو دخیل هستند که شایع ترین آن، عامل خارجی است. عامل خارجی بدین معناست که زانو ممکن است در اثر تصادفات رانندگی، آسیب‌های ورزشی و دیگر سوانح دچار آسیب و درد شود. دیگر عوامل خارجی که موجب درد زانو می‌شوند عبارت اند از:

 • اضافه وزن بیش ازحد
 • بالا رفتن از پله به دفعات زیاد
 • شکستگی، کشیدگی و دررفتگی زانو
 • رشتـه‌های ورزشی که زانو را درگیر می‌کنند.

اگر در جستجوی کاربرد و فواید زانوبندزاپیامکس هسیتد، با مطالعه این مقاله در مدی‌مکس مارکت از هر جستجوی دیگری برای زانوبند UIC زاپیامکس بی‌نیاز می‌شوید.

برای خرید زاپیامکس کلیک کنید

با استفاده از زانوبند‌زاپیامکس آرامش را به خود هدیه دهید!

باید بدانید که زانو قویی‌ترین مفصل بدن بوده که همیشه در حال انجام وظیفه به ماست. مفصل زانو در تمام کارهای روزمر‌ه و در انجام اموری همانند راه‌رفتـن، شنا، نشست و برخاست نقش ایفا می‌کند و ممکن است دچار آسیب شود. زانوبند زاپیامکس با رفع و درمان درد زانو می‌تواند زندگی خالی از درد را به شما هدیه دهد. زانو جز حساس و اصلی‌ترین عضو شبکه حرکتی بدن است. زانو از چهار بافت اصلی نظیر

 • استخوان
 • رباط
 • تاندون
 • مفصل

تشکیل می‌شود.

درمان درد زانو با زانوبندزاپیامکس

هرگاه یکی از این اجزای تشکیل دهنده زانو دچار آسیب یا مشکل شوند، می‌تواند در عملکرد صحیح زانو اختلال ایجاد کند. در مواردی ممکن است باعث عدم راه رفتن فرد بیمار شود. یکی از علت‌های حساسیت بالای زانو، وزن است. چرا وزن؟ آیا وزن رابطه مستقیم با زانودرد دارد؟ بله، افرادی که دچار اضافه وزن هستند بیشتر در معرض آسیب های مفصلی قرار دارند و سالانه حدود 3 مرتبه پیچ‌خوردگی زانو را تجربه می‌کنند. راه پیشگیری از پیچ خوردگی و آسیب زانو کاهش وزن است. طبق اطلاعات سایت WEBMD با کاهعش هر10 پوند وزن (معادل 4.5 کیوگرم) حدود 18 کیلوگرم از فشار وارد‌ه به زانو کاستـه می‌شود.

در مواردی تعدادی از افراد ممکن است قادر به انجام ورزش نباشند. این ناتوانی ممکن است ناشی از کمبود وقت و هزینه یا مشکلات جسمی باشد. در این صورت زانوبمد زاپیامکس معجزه ایی برای درمان دردزانو است. شما با مطالعه این مقاله با تکنولوژی UIC زاپیامکس فواید و موارد کاربرد آن به طور کامل آشنا خواهید شد.

زانوبندزاپیامکس UIC تحولی شگرف در درمان زانودرد!

زاپیامکس بهترین روش کم تهاجم درمان زانودرد است. UIC تلفیقی از سه موج مختلف بدون عوارض با نام‌های ULTRA SOUND, INFRARED THERAPY, PULSE CLOCK است. ترکیب این سه تکنولوژی در یک مجموعه موجب برتری زاپیامکس در برابر دیگر روش های درمان زانو درد شد‌ه است. به همین علت زاپیامکس در سرتاسر دنیا برای درمان زانودرد استفاده می‌شود.

تکنولوژی فراصوت (ULTRA SOUND) در زاپیامکس

بدن انسان برای ترمیم بافت‌های خود و برطرف کردن التهابات اقدامات زیادی را به صورت پیش‌فرض انجام می‌دهد. موردی که در ترمیم اندام های آسیب‌دیده بدن مهم ترین نقش را ایفا می‌کند اکسیژن و مواد مغذی موجود در خون است. تکنولوژی التراسوند با ارسال امواج فراصوت به عمق بافت زانو باعث افزایش دما در بافت می‌شود. این افزایش دما موجوب افزایش جریان گردش خون در نهایت اکسیژن رسانی بیشتر می‌‍شود. اکسیژن موجود در خون منطقه باعث رفع التهاب و درد و ترمیم ناحیه آسیب دید‌ه زانو اعم از مفصل، رباط، تاندون و استخوان‌ها می‌شود. البته شما افزایش دمای عمق بافت را در سطح پوست خود احساس نکرده و گرمای زانوبند شما را آزار نخواهد داد.

اما گرمای عمق چه تفاوتی با دمای سطح پوست دارد؟ اشتباه نکنید! گرمای موجود در عمق به این معنا نیست که زانوبند زاپیامکس گرما به عمق بافت زانو ارسال می‌کند. زاپیامکس باعث افزایش دما در بافت می‌‍شود که این امر با گرمایی که توسط کمپرس گرمی که بر سزح پوست می‌گذاریم غیرقابل مقایسه است.

مادون‌قرمز INFRARED THERAPY دشمن سرسخت التهاب و درد!

انفرارد بهترین تکنولوژی در زانوبند زاپیامکس

آیا اشعه مادون قرمز ضرر دارد؟ این سوال یکی از متداول ترین سوال های افراد است. اشعه مادون قرمزموجود در زانوبند زاپیمکس برخلاف اشعه ماورا بنفش هیچ گونه ضرری برای فرد مصرف کننده ندارد. علت موثر بودن این تکنولوژی در کاهش درد، ترشح هورمون اندروفین است. هورومون اندروفین در حالت نرمال نیز در بدن به مقدار کمی ترشح می‌شود. این هورمون بعد از یک تمرین ورزشی، رابطه جنسی، استرس و زمانی که نقطه‌ایی از بدن شما دچار آسیب و درد شد‌ه است، ترشح می‌‍شود. نتیجه ترشح اندروفین در بدن افزایش اعتماد به‌نفس، کاهش استرس و اضطراب و کاهش درد محسوس است.

زاپیامکس با ارسال اشعه مادون‌قرمز به درون بافت زانو بعث افزایش ترشح اندروفین در خون شد‌ه همچمنین همانند التراسوند باعث افزایش گردش خون می‌شود. گردش خون بالا موجب افزایش هورمون اندروفین در ناحیه می‌شود که این امر بلاک شدن عصب های درد توسط اندروفین را به همراه دارد.

7 راهکار باری افزایش طبیعی اندروفین

 • شکلات تلخ
 • ورزش
 • رابطه‌جنسی
 • بخندید
 • مصرف غداهای تند
 • طب سوزنی
 • فیلم درام تماشا کنید

الکتروتراپی (PULSE CLOCK ) تکنولوژی پرکاربرد در فیزیوتراپی

الکتروتراپی پرکاربرد ترین تکنولوژی مورد استفاده در علم پزشکی است. زاپیامکس امواج کلاک پالس را در فرکانس های 700 نانومتر تا 1 میلی‌متر به درون بافت ارسال می‌کند. یکی از پرکاربرد ترین موارد کلاک پالس ریکاوری و تقویت عضلات زانو است. این امر موجب می‌شود که از تکنولوژی کلاک پالس برای کاهش درد بارداری و ریکاوری عضلات استفاده شود. از دیگر فواید استفاده از کلاک پالس موجود در زاپیامکس می‌توان به

 • توقف تحلیل عضلات تحت فشار
 • ریکاوری و تقویت عضلات
 • ابسیار پرکاربرد برای درمان زخم های بعد از جراحی
 • رفع اسپاسم عضلانی
 • افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی
 • افزایش ترشح اندروفین (همانند مادون‌قرمز)
 • بهبود دامنه حرکتی زانو

اشاره کرد.

استفاده از زانوبند زاپیامکس؛ خداحافظی با دردها برای همیشه

ترکیب سه تکنولوژی روز درمانی در زانوبند UIC زاپیامکس دیگر راهی جز تسلیم شدن برای دردها باقی نگذاشته است. بسیاری از دردهای عضلانی ما ریشه خارجی دارند. ریشه خارجی بدین معناست که ممکن است زانو در اثر سانحه رانندگی یا پرش از ارتفاع بلند آسیب دید‌ه باشد. دیگر درد‌ها ممکن است به صورت طبیعی بروز دهد. برای مثال، بیشترافراد مسن و سالمند به علت کهولت سن دچار آرتروز زانو می‌شوند. یا تعداد زیادی از افراد به علت اضافه وزن زیاد، دچار پارگی مینیسک زانو یا کش آمد‌ن تاندون‌ها و رباط‌های زانو می‌شوند. همچنین شما بعد ازعمل زانو می‌توانید برای بهبود و تسریع درمان خود از زانوبندزاپیامکس استفاده کنید و موثرترین روند درمان را تجربه کنید.

درمان آرتروز زانو با زانوبندزاپیامکس

درمان آتروز زانو با استفاده از زانوبند زاپیامکس

آرتروز رماتید نوعی بیماری و درد مزمن است. بیشتر ساملندان و افراد بالای 60 سال میزبان این بیماری هستند. با کهولت سن و فرسودگی مفاصل زانو، مفاصل سر زانو تحلیل رفتـه و استخوان‌ها دچار ساییدگی می‌شوند. این امر موجب ایجاد درد شدید و مزمن در زانو می‌شود که در مواردی فرد بیمار از شدت درد در انجام کارهای روزمره ناتوان می‌شود. زانوبند زاپیامکس با افزایش هورمون اندروفین، افزایش جریان خون و اکسیژن رسانی به مفاصل و باعث کاهش درد و التهاب ناشی از آرتروز می‌شوند. میزان کاهش درد آرتروز زانو با استفاده پیوسته از زانوبندزاپیامکس 98% بوده و این درصد نشان‌دهنده تاثیر گذاری زاپیامکس در درمان درد است.

نحوه استفاده و اثرگذاری زانوبند زاپیامکس

کار با زاپیامکس بسیار ساده است. کافی است آن را به برق متصل کرده و استراحت کنید. همچنین زمان اثرگذاری زاپیامکس دو الی سه هفته است. این بدین معناست که ممکن است شما در روز اول یا دوم متوجه اثر گذاری زانوبند نشوید. اما با گذشت دو الی سه هفته کاهش و درمان درد را به صورت محسوس تجربه خواهید کرد. شایان به ذکر است که اثر درمانی زانوبندزاپیامکس در صورت استفاده پیوستـه، به صورت دائمی بود‌ه و درد و التهاب را دیگر احساس نخواهید کرد. اما توصیه هایی در خصوص استفاده از زانوبند وجود دارد.

 • در هنگام استفاده از زانوبند حرکت نکنید
 • برای هر روز فقط روزی 45 دقیقه تا یک ساعت از زاپیامکس استفاده کنید
 • دستگاه باید به صورت پیوستـه استفاده شود
 • فقط از آداپتور خود زانوبند استفاده شود

باورهای اشتباه در خصوص زاپیامکس

آمار رضایت‌ها از زاپیامکس برابر با 95% بود‌ه و تا کنون هیچ مورد عوارضی در خصوص استفاده از زانوبند زاپیامکس گزارش نشد‌ه است. بیشتر این افراد به علت استفاده از امواج اینفرارد و التراسوند بر این باورند که این امواج باعث از بین رفتـن بافت می‌شود. همچنین در درمان درد زانو هیچ تاثیری ندارد. تنها گروهی که پیش از استفاده از زاپیامکس توصیه می‌شود با پزشک مشورت کنند، مادران باردار هستند.

نمایندگی های معتبر زانوبندزاپیامکس

برای تهیه و زاپیامکس می‌توانید از طریق نمایندگی های اصلی و معتبر اقدام کرده و با مبلغ 1.980.000 تومان آن را درب منزل تحویل بگیرید. قیمت زاپیامکس در برابر با دیگر روش های درمان زانودرد اعم از فیزیوتراپی، جراحی و تزریق آمپول‌ها بسیار کمتر بوده به طوری که قابل‌ مقایسه نیست.

بله ، بهترین گزینه برای درمان زانو درد شدید استفاده از زانو بند زاپیامکس میباشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.